Jméno a příjmení: Simona Myslikovjanova

Oblast specializace: soft skills – komunikace, motivace, praktická implementace GDPR, nastavování procesů ve firmách

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Liberec, Praha

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Ráda pomáhám v seberozvoji ostatních. Ráda se podílím na vzniku nových ideí vedoucích k úspěšnému vytváření co nejefektivnějších výsledků. Těší mě pak viditelné posuny jednotlivců a to jak v oblasti soft skills, tak naopak hard skills dovedností.

O mně:

V současnosti působím jako jednatelka firmy SiMyCo s.r.o.

Co mě na mé práci baví? „Těší mě viditelné posuny jednotlivých zaměstnanců mnou školených subjektů a to v oblasti hard skills, či naopak soft skills dovedností. Současně se tak ve své firmě specializuji na strategii modrých oceánů a kompletní nastavení procesů: „Oblast change managementu považuji jako svou nejsilnější stránku, a to především na základě několika úspěšných RESTARTů firem, provedených reengiineeringů a taktéž i mé úspěšné doktorandské zkoušky z oblasti „MANAGEMENT, ORGANIZACE, ŘÍZENÍ.“ Tato oblast se tak pro mě stala specializací na strategickou situační analýzu, reengineering a hledání „blue ocean“. Mezi mé nedávné mezinárodní zkoušky patří ISO/IEC 27001 Foundation, a GDPR DPIA&RISK Auditor a DPO – Data Protection Officer. Mezinárodní akreditace/certifikace je autorizována dle European e-Competence Framework. Akreditovaný obsah dle

e-Competence Framework (e-CF) je zárukou odpovídající odbornosti.

 

Propojením mých silných stránek znalostí a dovedností:

„CHANGE MANAGEMENT- PSYCHOLOGIE- KOMUNIKACE -MOTIVACE“

jsem schopna nastavit, zavést a udržet WORK-LIFE BALANCE.

 

Aktivně se věnuji psychologickému koučování, které klade zvláštní důraz na práci s motivací a napojením na emoce koučovaného. Koučování vnímám jako důležitou oblast osobního a pracovního rozvoje, jehož cílem je nejen naplnění klientova výkonnostního potenciálu, ale i zvýšení osobní spokojenosti. V tomto roce jsem úspěšně složila zkoušky z psychologického coachingu pod záštitou ICF a získala tak certifikát ACSTH Certificate“. V roce 2017 jsem byla nominována a vyhrála LEKTOR ROKU.