Jméno a příjmení: Petra Janíčková

Moje motto: Neberme se příliš vážně a začněme vždy nejprve u sebe.

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, Olomouc

www.agender.cz

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Za projektem MINERVA 21 stojí ženy, jež jsou velmi schopné. MINERVA 21 je smysluplný projekt, který ráda podpořím. Je mi ctí stát po boku takto charismatických žen.

Petra Janíčková,

moderátorka, podnikatelka, bývalá top manažerka a ředitelka Britské obchodní komory v ČR o sobě říká: “Cítím se jako jako vyléčená workoholička.”Vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Svoji první firmu založila v 19 letech. Manažerské zkušenosti získala již v 28 letech jako ředitelka největší mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. Je autorkou mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla založit firmu, a spustila flexibilní pracovní portal ”pracezeny.cz” a projekt, který učí ženy podnikat “inicioprozeny.cz”. Je zakladatelkou festivalu inspirace a osobního rozvoje “vsemzenam.cz” Je také prezidentkou Business leaders fora a aktivně provádí ženy ze světa byznysu proměnou zpět v ženy.

Miluje překračování lidských hranic, sebepoznání a osobní rozvoj, ráda cestuje za poznáním. Ve svém volnu je lektorkou jógy. Má své sny, ale ty sdílí pouze se svým mužem.