Jméno a příjmení: Pavlína Pešková Vochalová

Oblast specializace: Budování vztahů, organizační chování, osobnostní rozvoj. fyziognomie

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostrava, Prostějov, Písek, Tábr, České Budějovice, online

webwww.fyziognomie.cz

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Když se ohlédnu zpět za svým investovaným časem a věnovanou energií lidem, kteří měli chuť a chtěli se rozvíjet v mé přítomnosti, hřeje mě na srdci, že to mělo smysl. Každé setkání by mělo být pro obě strany přínosné, inspirující a vždy by měl vzejít ze setkání dobrý pocit. Pocit, že to za to stálo. A to si myslím, že se mi daří. Snažím se, aby každé setkání v roli mentora bylo vnímáno mentees slovy „stálo to za to“.

O mně:

Mám cca 20ti letou praxi v oblasti řízení lidských zdrojů v mezinárodních společnostech se zkušenostmi s tvorbou HR strategií, vedením týmů, talent managementem, vzděláváním a rozvojem lidí, řízením výkonosti, organizačním designem a transformacemi společností. Dovednosti v oblasti koučování, týmového koučování a profesionálního mentoringu (členka České Asociace Mentoringu). Pracovně právní poradenství a poradenství v oblasti strategického řízení a rozvoje lidí.