Jméno a příjmení: Margaréta Křížová

Oblast specializace: Podnikání, rozjezd podnikání, byznys plánování, marketing, online podnikání

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Baví mě vymýšlet byznys s inspirativními lidmi.

O mně:

Radím lidem v podnikání. Netvrdím, že mám patent na rozum, takže pokud podnikáte ve výrobě letadel, mikročipů nebo dokonce v programování, neporadím vám, protože tomu nerozumím. Můžete se o mně dočíst, že jsem „Jedna ze zakládajících partnerek CEAG, zodpovědná především za obchodně-strategické poradenství pro firmy a podnikatele a poradenství při prodeji nebo nákupu firem (fúze a akvizice). Spolupracuji s podnikatelskými inkubátory a akcelerátory a jsem porotcem v podnikatelských soutěžích. 
Česká televize mě pozvala jako investorku do pořadu Den D. Tam mě to fakt bavilo, přestože se člověk nestačil divit, na co všechno chtějí lidi získat peníze. Moderovala jsem na Rádiu ZET svůj pořad Podnikání od A do ZET, jsem tak trochu grafoman a píšu blog, kde občas radím a občas sdílím „veselé historky“ z podnikání.
Moderuju v České televizi pořad Máme na to a napsala jsem knížku Z deníku investorky anebJak podnikat a nezbláznit se.Ale hlavně fandím lidem, co používají vlastní hlavu a selský rozum. Vystudovala jsem mezinárodní a veřejné vztahy na Škole mezinárodních a veřejných vztahů a Executive Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management / University of New York / Prague.