Jméno a příjmení: Lenka Papadakisová

Oblast specializace: Leadership, osobnostní rozvoj, vztahy, podnikání

Mentoruji v jazyce: ČJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

http://linkedin.com/in/lenkapapadakisova

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Je to skvělá služba, vzájemně užitečná. Baví mě podporovat a provázet ženy v jejich osobním rozvoji, lídrovství i v jejich podnikání. Baví mě, když společně posouváme osobní hranice a vytváříme podmínky pro vědomou spolupráci, kde je zapojena hlava i srdce a přítomna skupinová moudrost.  Sama mám mentory, kteří  mě takto podporují. 

O mně:

Jsem duší podnikatelka, vzdělavatelka, cestovatelka, hledačka moudrosti. Zajímá mě rozvoj našeho vědomí, práce s naší myslí. V profesních rolích jsem nejčastěji mentorka, koučka a průvodkyně osobnostním rozvojem leaderů a podnikatelů. Také propagátorka moudrého byznysu (podnikám hlavou a srdcem) a vědomého života a spolupráce.

Mentoruji, koučuji, provázím skupinovými procesy, vedu mastermindové skupiny. Učím poradní kruhy, které udržují a rozvíjí kolektivní moudrost. Podporuji změnu podnikatelské kultury z ego systému „já“ do ekosystému “my”, změnu, která začíná u nás samotných, v našich hlavách. Učím moudrosti leadershipu a podnikání.
Pokládám zvídavé otázky, pečlivě naslouchám a přináším nadhled. Pátrám po podstatě a smyslu a otvírám prostor novým cestám. Vím, že dobré řešení a pevné dohody přináší zapojení lidí, kterých se to týká. Opírám se o holistický přístup k životu, moudrost přírody, ale i moderní poznatky neurověd a psychologie. Čerpám ze své bohaté manažerské a podnikatelské zkušenosti v oblasti firemního vzdělávání. Spoluzaložila jsem a vedla dvě vzdělávací společnosti Kredo a Expertis a platformy Moudré podnikání žen a Učíme se příběhy. Mám řadu dlouhodobých výcviků v koučování a osobnostním rozvoji. (Result systems couching, Enneagram, Dynamika talentů a podnikání).