Jméno a příjmení: Kristýna Stoklásková Moje motto: „Everything will be okay in the end. If it´s not okay, it´s not the end.“ („Všechno vždy končí dobře. Pokud ne, znamená to, že ještě není konec.“) Oblast specializace: Práce, podnikání, začátky podnikání Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha osobně, ostatní města skype Mentoruji v jazyce: ČJ www.sefuvsvet.cz  
O Kristýně: V roce 2014 mi kurz koučinku obrátil život naruby. Ohromně mě naplňuje posouvat lidi a propojovat je s dalšími lidmi, kteří by jim mohli být užiteční. Beru až jako povinnost, aby leader své lidi rozvíjel. A protože mě posouvalo v mé kariéře několik úžasných lidí, chtěla bych to i já oplatit a podat někomu svou pomocnou ruku na oplátku.
O Kristýně: Kristýna vystudovala obor Hotelnictví a turismus a následně získala v roce 2006 bakalářský titul v oboru Podnikání a Administrativa na ČZU v Praze. Má bohaté zkušenosti z oblasti hotelnictví a gastronomie a manažerského rozvoje. Po odchodu z gastronomie působila jako Office manažerka ve společnostech zaměřených na oblasti financí a obchodu. V roce 2014 nastoupila do společnosti NeuroLeadership na pozici Operations manager, kde odpovídala za operativu (Back office, HR, marketing) a finance. Od roku 2014 je certifikovaný kouč Brain-based koučinku od NLG. V NLG měla Kristýna svou první asistentku a po 2 letech úžasné práce a vzdělávání v oboru koučinku odešla podnikat. Má od roku 2016 svůj projekt Šéfův svět, který má 2 směry – Nábor asistentek do firem a Kurzy pro asistent(k)y/kurzy pro šéf(k)y. V únoru 2017 založila soutěž Asistent/ka roku, letos probíhá první ročník. Jejím snem je vytvořit asociaci – Asistentky/Kristýna/Šéfův svět.