Jméno a příjmení: Katarina Emma Schapiro

Moje motto: Náš život se rozpíná nebo smrskává v závislosti na naší odvaze! Life shrinks or expands in proportion to one´s courage! (Anais Nin)

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha a /nebo online

www.continuum-partners.comwww.couragejourney.com

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Měla jsem a mám štěstí, že jsem často spolupracovala (a pracuji) se skvělými a inspirativními lidmi, od kterých jsme se mnohé naučila. Ctím tento řetězec moudrosti a sdílení, do kterého se chci aktivněji zapojit – a navíc mi sdílení přináší hodně inspirace a radosti v životě.

O Katarině:

Katarina je řídící partnerkou a ředitelkou společnosti Continuum Partners a The Courage Journey. Od roku 2001 působí jako konzultantka pro změny a transformace, a jako kouč, mentor a sparring-partner vrcholových manažerů a lídrů. Je členkou několika globálních týmů v oblasti transformací,změn a koučování. Do své práce přináší bohaté zkušenosti z vlastní lídrovské a manažerské praxe. Katarina je bývalou generální ředitelkou agentury BGMC, marketingovou a obchodní ředitelkou luxusních kosmetických značek (Christian Dior, Y.Saint Laurent, Shiseido apod.) Pracovala také v konzultantských společnostech Egon International, Andersen Consulting, založila a vedla vlastní firmy, a také se účastnila mezinárodních projektů například pro CISV a UNICEF.Vystudovala FF UPJŠ, HEC Paris a SBS Oxford University. Patří průkopníkům koučování v ČR a střední Evropě, má řadu mezinárodních certifikací v oblasti koučování,profesionálního a osobnostního rozvoje. Spolupracovala se stovkami lídrů více než 30 národností.

V posledních letech rozvíjí také lídrovské transformační programy v Himalájích (Nepál), jejichž součástí je sociální, vzdělávací a nadační práce pro několik škol a místní komunity ve vzdálených oblastech Nepálu a sirotky v budhistickém klášteře (kde tráví část svého času).

Je vdaná, má dceru Kristinu a černého labradora Sherpu. V roce 2016 se s manželem přestěhovali z Paříže do Prahy. Kromě lidí a své práce se zajímá se o design, umění, pěší putování.