Jméno a příjmení: Drahomíra Mandíková Moje motto: Nejšťastnější lidé nemají to nejlepší ze všeho. Prostě udělají to nejlepší ze všeho, co mají. Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha www.prazdroj.cz
Proč jsem se rozhodla být mentorkou: Mou vášní je oblast CSR a věřím, že podpora ženského leadershipu může odpovědnost firem ještě více posilovat. Mentoring je přitom skvělá forma podpory rozvoje všech, kdo chtějí růst a posouvat se dopředu.
O mně: Členka představenstva a ředitelka firemních vztahů a komunikace společnosti Plzeňský Prazdroj řídí týmy odpovědné za externí a interní komunikaci, společenskou odpovědnost, public affairs i oblast turismu a tradice. V pivovarnictví je už téměř 17 let – před nástupem do Prazdroje pracovala jedenáct let pro skupinu na Slovensku. Drahomíra původně vystupovala ekonomii a pracovala 7 let v bankovnictví. Od čísel jí to ale táhlo k lidem a tak jí odvaha a další studiu posunulo na současnou cestu. Drahomíra Mandíková se dlouhodobě věnuje oblasti společenské odpovědnosti a trvale udržitelného rozvoje a aktivně se zapojuje do posunu podnikatelského prostředí k větší udržitelnosti.