Jméno a příjmení: Daniela Pokorná

Oblast specializace: PR a komunikace

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, Beroun, Jindřichův Hradec, České Budějovice

https://www.linkedin.com/in/danielapokorna/  

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Před nedávnem jsem zakusila, jaké je to být mentorkou, a velice mě nadchl osobní přístup, vedení lidí a přímá individulní pomoc v řešení jejich „problémů“. Mám zkušenosti i se školeními, ale mentorování má zcela jiný rozměr, více osobnostní, empatický a hodnotový a to jsou atributy, které v životě uznávám.

O mně:

V oboru PR se pohybuji více než 10 let (se zaměřením na lifestylovou komunikaci, pracovala jsem pro NIKE, Durex, Air-Wick, Bohemia Sekt, iRobot, The Color Run, kosmetické značky a mnoho dalších), pracovala jsem v agenturách i napřímo s klienty, vedu malé kurzy a mentoruji v kurzu pro střední firmy, ale ráda bych zkušenosti a know-how předala i jednotlivcům, malým firmám, start-upům, kteří potřebují rady, tipy, návody, jak na komunikaci s médií, jak zviditelnit svůj produkt či službu, podpořit brand awareness, ale nemají zkušenosti ani budget pro externisty, agentury apod.

Nejsem typický korporátní člověk, jsem tělem i duší sportovec, veselý, hravý a pozitivní volnonožec, uznávám řád, pořádek, respekt, pokoru, naslouchání, vzájemnou pomoc, emapatii a popravdě trochu mi tyto atributy v agenturní a korporátní oblasti chybí. Mám ráda lidskou společnost a hledám právě takové osobnosti, které se chtějí něco nového naučit, vzájemně si dodat sílu, energii, nápady, předávat zkušenosti. Nevnímám mentorování tedy jen jako profesní záležitost, ale i jako možnost předávat „lidsky“ výše zmíněné.