Jméno a příjmení: Alica Szabó

Moje motto: Trvalo mi hodně dlouho, než jsem jej skutečně pochopila, byť jsme jej měli jako součást povinné četby již na gymnáziu. Teď už konečně vím, jakou má v sobě sílu: „Otoč svou tvář ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Práci mentora a kouče jsem začala dělat v okamžiku, když jsem si uvědomila, že se na mne lidé z okolí obracejí pro názor, radu. Když jsem měla pocit, že už „můžu“, neb mám co sdělit. A taky vím, že chci a mám co životu a světu kolem sebe co vracet.

O Alici:

Vystudovala medicínu na 1.LF UK v Praze. Přibližně 20 let strávila v prostředí farmaceutického průmyslu na předních manažerských pozicích, nebo jako externí konzultant a kouč. Paralelně s tím praktikovala alternativní medicínu, jenž jí začala zajímat kvůli vlastním zdravotním problémům, se kterými jí klasická medicína neuměla pomoct. Nejvíce v životě si cení svobody, rodiny a zdraví. A dnes už ví, že svoboda bez zodpovědnosti, rodina bez lásky a respektu a zdraví bez vlastní iniciativy není. Je šťastná, že našla odvahu leccos ve svém životě změnit a dnes si může užívat všechny zmíněné hodnoty. Velmi ráda pomůže i těm, kteří budou mít zájem a chuť. Těší se na to!