PART-TIME MENTORING MINERVA 21

Cena: 3000 Kč

Zahájení programu: kdykoliv 

Délka programu: 3 měsíce

Počet mentoringových setkání: 4

Délka setkání: 60 min

Pokud jste v mentoringu nováčkem a nejste si úplně jisti, co od mentoringového programu očekávat, part time forma mentoringu je pro vás ideální. Nebojte se, o kvalitního mentora nepřijdete, program je koncipovanám stejně jako full time mentoring, pouze doba trvání je kratší.

Rostya Gordon-Smith

ambasadorka mentoringového programu MINERVA 21 

E

Tento mentoringový program poslouží těm, kteří si chtějí mentoring vyzkoušet, vyřešit konkrétní osobní či profesní výzvu.

E

si nejste jisti, zda-li budete mít časovou kapacitu na plných deset mentoringových měsíců.

E

Na základě vámi vyplněných informací v dotazníku, vám najdete vhodného mentora, který vám vás navedeme k řešení otázek a výzev, které aktuálně řešíte.

E

Mentoring je obohacující a díky zkušeným mentorům se vám otevřou nové příležitosti a naučíte se překonávat překážky na cestě za svým cílem.

Proč do toho jít?

propojování kontaktů a nové příležitosti

nové výzvy, moderní trendy

l

kvalitní obsah mentoringových setkání

w

vzájemná pomoc mezi lidmi

Z mého pohledu si s mentee profesně rozumíme, v řadě oblastí jsme zjistily, že máme také shodné zájmy a koníčky. V prosincovém mentoringu jsme si udělaly krátké vyhodnocení. Zaujal nás také váš systém párování, protože si rozumíme nejen profesně, ale i osobnostně. Mentoring je pro mne obohacující a zajímavý.“

Lenka Švecová

Popovídat si s někým mimo náš sektor je pro mě velmi důležité a poučné. Nyní máme připravený i malý domácí úkol „hodnotící pohovory“ – mám přislíbené scénky, kdy si budu moci tento nový prvek vyzkoušet. Už se moc těším.“

Marie Vyskočová

Přihlašovací formulář - MENTEE | PART-TIME MENTORING MINERVA 21:

POTVRĎTE:

11 + 9 =