FULL-TIME MENTORING MINERVA 21

Cena: 6000 Kč

Zahájení programu: 1. 9. 2023

Přihlašování:

od 1. 5. 2023 do 25. 8. 2023

Délka programu: 10 měsíců

Počet mentoringových setkání: 10

Délka setkání: cca 60 minut

Počet networkingových setkání: 4

Automatické členství = účast na dalších akcích

Program full time mentoringu je desetiměsíční program pro muže a ženy s cílem pomoci menteem na jejich cestě osobního rozvoje. Čeká vás příjemná spolupráce s našimi mentory, při které se na sobě naučíte systematicky pracovat, překonávat své limity, strachy a bariéry.

Rostya Gordon-Smith

ambasadorka mentoringového programu MINERVA 21

E

Mentoři vás budou provázet na vaší cestě za osobními a profesními cíli a mnohem více. Ve většině případů vznikne dlouhodobý přátelský vztah, a to nám dělá velkou radost.

E

Naši mentoři pocházejí z různých prostředí a zastávají různorodé profese, všichni jsou však špičkami ve svých oborech.

E

Čeká vás inspirativních a sebepoznávacích 10 měsíců práce na svým cílech, snech a zkušený mentor vám bude rádcem a průvodcem na vaší cestě za lepším já.

E

Stačí vyplnit přihlašovací formulář níže, podělit se s námi o vaše očekávání od mentoringového programu, čeho chcete dosáhnout a my vám najdeme vhodného mentora.

Proč do toho jít?

propojování kontaktů a nové příležitosti

nové výzvy, moderní trendy

l

kvalitní obsah mentoringových setkání

w

vzájemná pomoc mezi lidmi

V prvom rade by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za výber svojej mentorky (pani Pavlína Vochalová). Ako mentor mi sedí skvele. Aktualne nás v posledných dvoch týždňoch pribrzdila vyťaženosť na oboch stranách, ale inak sa nám darilo stretávať sa online na týždňovej / dvojtýždňovej báze . Zadávaním úloh súvisiacich s mojou aktuálnou prácou ma posúva nielen v aktuálnom zamestnaní , ale i osobne. Dokáže sa skvele prispôsobiť tomu, čo aktuálne riešim  a tréning prispôsobiť podľa toho. Máme len online konzultácie , ale myslím, že je to aktualne pre obe vyhoda. Sme časovo flexibilnejšie a naviac chránené. 
Ešte raz vám ďakujem za výber mentorky, rozhodne mi  veľmi pomáha a MINERVu plánujem už ako darček i pre svojho manžela na budúci rok
Svoju prácu robíte skvele, držím prsty, aby vám rástla pod rukami.“

Nela Hauserová | mentee MINERVA21