Jméno a příjmení: Michalea Miřacká

Oblast specializace: Pracuji 13 let v korporaci, jednám s lidmi každý den. Zároven jsem mámou 2 dětí, lektoruji jógu a čchi kung, dělám design interiérů podle feng shui a nerada sedím na jedné židli. Zkusit se má všechno-:)

Mentoruji v jazyce: ČJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mám ráda lidi, ráda poznávám nové a mnoho žen, se kterými se setkávám si velmi rozumím. Jsem přirozený leader a inspirující osoba, rozhodla jsem se změnit pár věcí v životě a dát o sobě vědět…

O mně:

Jsem veselá žena plná energie a života, elánu, nenapravitelný optimista a extrovert. Snažím se dívat se na věci pozitivně a vždy z lepšího úhlu pohledu. Před časem jsem udělala velkou změnu v životě a přestěhovala se s rodinou do Prahy. Mám 2 chlapečky školního věku, kterým se věnuji . Pracují 13 let v bankovnictví, poslední dobou na zkrácený úvazek – jednání s lidmi je mým denním chlebem. Zároveň se věnuji tomu, co mi dává smysl – co mi dělá radost a naplňuje mě. Mám potřebu se neustále dovídat a zkoušet nové věci, ráda se vzdělávám a ráda „někam “ patřím a síťuji. Na nové výzvy se těším.