Jméno a příjmení: Juraj Tužinský

Oblast specializace: osobní rozvoj, work-life balance, networking, emoční inteligence, facilitace, vzdělávání soft-skills

Mentoruji v jazyce: ČJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

https://www.linkedin.com/in/juraj-tuzinsky/

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou: Svoje rozhodnutie považujem za odvážný krok. Ľudia si často predstavuju mentora ako skúseného (seniorného) človeka, ktorý predáva svoje dlhoročné skúsenosti. Rád by som toto stigma zbúral a dokázal, že človek ktorý je mladý má tiež čo predať druhým. Pracujem ako Manažer tréningu a rozvoja v spoločnosti Tesco a stretávam sa nielen s vedením firmy v celej strednej Európe. Vždy sa nájdu témata, na ktoré aj najsilnejší a najskúsenejší ľudia radi diskutujú. Sú odborníkmi vo svojom obore, ale často nie sú odborníkom napríklad na súkromný život. Rád by som svoju odvahu pretavil na užitočný mentoring.
O mně: Moje meno je Juraj a považujem sa za úspešného človeka. Čo pre mňa znamená úspech? Keď človek žije spokojný a šťastný život, venuje sa tomu, čo ho baví a ešte mu za to platia. Snažím sa meniť tento svet k lepšiemu a verím, že osobný potenciál ľudí nemá hranice. Záleží len na nás, jak veľmi ho chceme posunúť a aký sen si chceme splniť. Som odborníkom na work-life balance a soft skills. Verím, že leaderom sa človek nerodí, ale stáva.