Jméno a příjmení: Alexandra Lemerová

Společnost: Personal Connect s.r.o.

Oblast specializace: S čím mám obecně zkušenosti, které by mohli někomu prospět – jak může žena úspěšně fungovat ve velké korporaci, jak sladit rodinu i práci, mám i zkušenost z odchodem z korporace (nebylo to jednoduché) a s vybudováním vlastního businessu – není důležité, v jaké oblasti – problémy budování nové firmy na zelené louce má obodné úskalí a výzvy ve všech oborech – od řízení cash flow, najímaní lidí do vlastní firmy, přes jejich motivaci, práce s mladou generací…. Myslím, že jsem univerzálně použitelná s širokospektránlími zkušenostmi.

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, nebo Skype

Jazyk: ČJ, AJ

www.personalconnect.cz

linkedin.com/in/lemerovaa

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Ráda pomáhám a podporuji a to nejenom ženy, ale lidi obecně. Také je zajímavé se potkávat a vyměňovat si své skutečné příběhy. Ráda sdílím a také se nechám inspirovat.

O mně:

17 let jsem pracovala ve velkých mezinárodních IT nebo management consulting společnostech (APP Systems, PriceWaterhouseCoopers, Logica (teď CGI), HP a CamGemini. Pracovala jsem na obchodních pozicích, delivery pozicích i na úrovni top management – jak v ČR, tak na CEE úrovni. V roce 2011 jsem založila vlastní společnost Personal Connect – více o nás na www.personalconnect.cz – primárně se zaměřujeme na Executive search, obsazujeme střední a top management pozice, nebo velmi specializované pozice – nejenom v ČR ale i v zahraničí, firmu se snažím budovat na moderních pricipech i s využitím všech nejnovějších technologii, věnujeme se i CSR aktivitám – sponzorujeme jednu ZŠ na Slovensku, účastníme se Give and Gave dnů a pod.