Vítejte v MINERVĚ 21!

Jsme velmi rádi, že Vás oslovila naše myšlenka sdílení, spolupráce, podpory žen a zapojení zodpovědných žen a mužů do aktivního společenského života. Věříme, že společně dokážeme mnoho a naše společné „čeření vody“ má smysl a výsledky.

Díky členství můžete v průběhu roku zdarma navštěvovat naše klubová setkání kdekoliv v České republice a využívat slevy na naše vzdělávací akce a další aktivity. Především však členským příspěvkem posilujete poslání Minervy 21, které s Vaším přispěním můžeme dále šířit v České republice i za jejími hranicemi.

Velice děkujeme za uhrazení členského poplatku. Pokud potřebujete vystavit fakturu, rádi vyhovíme. Obraťte se prosím na info@minerva21.net.

Děkujeme za Vaši podporu.

Veškeré další informace najdete na našem webu: minerva21.net a Facebooku: www.facebook.com/minerva21cz

Milé Minervanky, milí Minervané, těšíme se na setkání s Vámi v našich klubech a dalších akcích.

 ……………………………………………………………………..

Welcome to MINERVA 21

We are glad you have joined MINERVA 21 and had subscribed to the idea of being socially responsible women and men who cooperate, collaborate together in order to have a greater impact in the society they live in.

As a member you have the opportunity to join any MINERVA 21 clubs for free and receive substantial discounts for other activities and programmes.  As a member you are also a part of a movement to spread and represent MINERVA 21 values and mission.

We thank you for subscribing to the membership fee.

Should you need an invoice for the payment, please sent your request to info@minerva21.net

Thank you for your support

Any further information is available on our web minerva21.net or on Facebook www.facebook.com/minerva21cz.

Dear Minerva 21 members, we are looking forward to be seeing you in our clubs and other activities and programmes.