Taking too long? Close loading screen.

Klub OLOMOUC | JAK MÍT ŽIVOT PEVNĚ V RUKOU

LINDA ŠTUCBARTOVÁ – vystudovala mezinárodní vztahy v Praze, Oxfordu a také v Ženevě. Po svém návratu do Prahy působila na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí. Svou vášeň pro vzdělávání a rozvoj dospělých promítla také do soukromé sféry, spolupracovala například s firmou ŠKODA Auto, deset let také přednášela na Anglo-americké vysoké škole. V roce 2014 začala spolupracovat se společností ATAIRU a vytvářet transformační programy nejen pro ženy, ale i muže a členy představenstev velkých společností. V rámci dlouhodobých leadership programů pracovala s více než 450 leadery.

Linda je zakladatelkou projektu DIVERSO, jehož posláním je podporovat transformační projekty propojováním lidí napříč společnostmi a akademickou sférou, je členkou Expertní rady Minerva 21, členkou Rady pro komercionalizaci Univerzity Karlovy a členkou Rotary Club Prague International. Jejím posláním je propojování různých prostředí a realizace mezinárodních projektů s cílem propojit ženy a technologie. V říjnu 2018 zorganizovala První ženskou podnikatelskou misi z České republiky do Izraele.

Linda vydala knihu „Velvyslanci bez diplomatického pasu“ a spolupracuje s časopisem Czech Leaders.
Na Klubovém večeru si budeme povídat o tom, jak poznat svůj talent, vášně a poslání; jak se naučit nezvládat; jak přijmout neúspěch jako formu učení se; jak budovat pevné vztahy postavené na vzájemnosti atd.

Přijďte zažít večer plný ženské sounáležitosti a sdílení s touto inspirativní dámou!

Termín

Čvn 06 2019

Čas

17:00 - 20:00

Cena

250Kč

Místa konání

Theresian hotel & Spa
Javoříčská 5, Olomouc
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
QR Code