Jméno a příjmení: Lenka Čábelová

Moje motto: If something is not important to do, it is important not to do it. (Jestliže něco není důležité, abychom to dělali, je důležité nedělat to.)

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha nebo Teams

Oblast specializace: Osobní rozvoj, slaďování osobního a pracovního života, vedení týmů na dálku (hybridní styl práce), manažerské dovednosti (vedení týmu, projektů, lidí), Public relations, korporátní komunikace, CSR, komunikační a prezentační dovednosti, storytelling

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

https://www.linkedin.com/in/lenkacabelova/

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Baví mě to, mám radost, když mohu sdílet s ostatními své poznatky a postřehy a když vidím, že jim to pomáhá.

O Lence:

Prostřednictvím příběhů měním to, jak lidé vnímají firmy. Baví mě hledat, tvořit, vést a komunikovat aktivity a projekty, které staví na přirozených synergiích mezi potřebami byznysu a společnosti a přinášejí užitek a radost všem. V současnosti řídím komunikaci Microsoftu ve střední a východní Evropě, předtím jsem šest let vedla komunikaci a CSR české a slovenské pobočky. Před Microsoftem jsem 13 let působila v poradenské společnosti PwC ČR, posledních pět let jako vedoucí oddělení marketingu a komunikace.“

 

Jejím posláním je sdělovat a sdílet. Dokáže vidět širší souvislosti, vytvořit z mnoha sdělení srozumitelný příběh a z dílčích aktivit integrované komunikační projekty – jako když z dílků skládačky tvoří celkový obraz, který o sobě organizace chce sdělit. Působí jako ambasador firemní vize a baví ji propojovat lidi uvnitř firmy i kolem ní, aby společně dokázali něco změnit. Vybírá si témata, která pomáhají zlepšit obchodní výsledky organizace a současně mají pozitivní dopad na společnost. Za úspěch považuje to, když pomáhá propojovat lidi z různých prostředí a společně tak všichni mohou dosáhnout mnohem lepšího výsledku, než by kdokoli docílil sám.

 

Když nepracuje, tak ráda sportuje, čte, chodí, a prohrává v šachách se svým 16letým synem. Miluje „aha momenty“ a dobré víno.