Jméno a příjmení: Klaudia Rojčík Kocmanová

Moje motto: “Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře. “ John Davison Rockefeller

Oblast a specializace: projektové řízení, rozvoj leadershipu a manažerských dovedností, budování týmu, jak uspět v mužském byznyse, budování sebedůvěry a psychické odolnosti, rozjezd v podnikání, jak ustát životní změny a výstupy z komfortní zóny, vnitřní motivace, budování osobní značky, plánování, online podnikání, tvorba vlastní byznys strategie

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Brno, Zlín, Olomouc, Ostrava, Morava, online

web: www.klaudiakocmanova.cz

www.kocmanova.justo.cz 

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mám zkušenosti obchodníka, projektového manažera, leadra, ženy, která se nebojí životních změn, ženy , která uspěla v mužském byznyse,… Osobní rozvoj je moje celoživotní téma a navíc vše, čím mohu inspirovat mám i odžité. I začít s podnikáním se dá v každém věku. Mentoring vnímám navíc  jako vzájemnou inspiraci.

 

O mně:

Moje první setkání s obchodem a klienty bylo před více 25 lety na pozici pokladníka v bance. Intuice mě přivedla k mé první osobní vizi stát se „ osobním rodinným bankéřem.“  Tak začala moje cesta bankovním zejména mužským světem. Při zaměstnání jsem vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně obor Finanční trhy. 
Prošla jsem řadou pozic od obchodních, manažerských včetně realizátora projektu. Vybudovala jsem od základu, úspěšnou, dodnes fungující službu privátního bankovnictví pro nejbonitnější klienty – Erste Private banking v České spořitelně na Moravě. Svou profesní dráhu ve finančnictví jsem završila na pozici B-1 Top managementu v bance v Bratislavě. 

Po tolika letech v bankovnictví byl přechod obchodu s nemovitostmi jasná cesta ke zúročení všech mých dosavadních zkušeností a znalostí. Bydlení a vše s tím spojené mě vždy bavilo a svůj koníček “nemovitosti” jsem proměnila v realitu. Dnes si řídím své vlastní projekty včetně jejich marketingu. Byznys a práce s lidmi je moje vášeň.
 
Během mé bankovní kariéry jsem absolvovala řady výcviků, školení a seminářů v oblastech jako je např. komunikace, obchodní dovednosti, manažerská dvouletá akademie, … Propojení manažera a kouče považuji za nezbytnou součást práce s lidmi. Ukončila jsem roční intenzivní výcvik závěrečnou certifikační zkouškou. Nyní se intenzivně vzdělávám v oblasti podnikání, marketingu a onlinu.
 
Jsem máma, babička, partnerka, kamarádka,… a nadšenec nových digitálních technologií a různých možností dnešní dynamické doby.
 
Moje práce je mojí životní cestou, nikoli jen zaměstnáním…