Taking too long? Close loading screen.

Klub Olomouc | WELLBEING – cesta k rovnováze a vnitřní spokojenosti

MARTINA MARVANOVÁ – Martina je ambasadorkou Wellbeingového vzdělávacího programu SPOKOJENÁ ŽENA = SPOKOJENÁ FIRMA, který boří společenské konvence i sešněrované fungování korporátních institucí, které ženy zbytečně škrtí a uzemňují. I přesto, že je program trnem v oku společenským „etiketářům“, ženám přináší lehkost, ladnost, ženskost, nadhled i sebe-vědomí a firmám paradoxně vyšší zisky, lepší atmosféru i nové zákazníky. Je zakladatelka projektu pro ženy s názvem „Sama sobě sluncem“.  V minulosti pracovala mj. deset let pro společnost BIODERMA a to na několika manažerských pozicích. Má letité zkušenosti s prací ve vrcholových funkcích v korporátním byznys prostředí, koučinkem i mentoringem lidí i obchodních procesů.

A co je to Wellbeing? „Díky přesným metodám a postupům propojujeme a vyvažujeme všechny důležité oblasti v životě ženy. Zdraví – tělesné, duševní, krása – vnitřní a vnější, vztahy, práci a finanční hojnost, naše místo a role ve společnosti a smysl všeho co děláme a čím se zabýváme. Žít naplno a smysluplně se nám povede až v momentě, když jsme spokojeni a prospíváme ve všech oblastech wellbeingu“.

Setkání s Martinou bude o interakci, o sdílení, o podpoře, o sebe-poznaní, o uvědomění, o zpřítomnění, o inspiraci, o propojení všech důležitých oblastí v životě ženy. Naučíte se „samonakopávací“, zpřítomňovací relaxační techniky, které můžete provozovat nejen v kanceláři. Řekneme si, jak být užitečnější pro sebe i svého zaměstnavatele a přitom v práci netrávit více času atd. Čekají vás praktické tipy a triky jak žít spokojeně, tady a teď a mnoho dalšího.

Workshop proběhne ojedinělou interaktivní formou!

 

Termín

Dub 25 2019

Čas

17:00 - 20:00

Cena

300Kč

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

Místa konání

Theresian hotel & Spa
Javoříčská 5, Olomouc
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
QR Code