Taking too long? Close loading screen.

UKLIĎ SVŮJ DOMOV, TRANSFORMUJ SVŮJ ŽIVOT

 

JOLANTA KOVÁŘOVÁ –  Cestovatelka, zakladatelka „Tidy to Spark Joy“ www.tidytosparkjoy.com; první certifikovaná KonMari Konzultantka v České republice, lektorka angličtiny, milovnice jógy a kvantové fyziky.

Po ukončení školy v Československu se v nesvobodné zemi nedokázala najít. V roce 1987 vycestovala nejdříve do Rakouska a poté do USA a Kanady. Za oceánem se začala učit anglický jazyk, který od návratu zpět do svobodné České republiky vyučuje. Angličtina ji otevřela dveře k další práci a velké vášni zároveň. Na začátku roku 2017 se jí dostala do ruky knížka od Marie Kondo „The Life-Changing Magic of Tidying up“ (přeloženo do češtiny jako Zázračný úklid). Uklidila si podle ní svůj byt a zjistila, že se jí tento jednoduchý a uspořádaný život líbí. Když Marie Kondo uspořádala workshop pro budoucí konzultantky, dlouho neváhala a v září 2017 odletěla do New Yorku. Zde absolvovala KonMari školení a po úspěšném složení všech potřebných zkoušek se v létě 2018 stala první cerfikovanou KonMari konzultantkou v České republice. Tím se stala součásti celosvětové mise: “ Organize the world to spark joy in people´s lives“- „Uspořádej svět, abys zažehl radost v lidských životech“.

Co se na Klubovém večeru naučíme?:

  • Jak si uklidit jednou a napořád
  • Jak jiná je metoda KonMari a jak jednoduše ji můžeme aplikovat ve všech oblastech svého života
  • Jak poznat, co ve mně vzbuzuje radost a s čím je čas se rozloučit
  • Jak se zbavovat věcí bez výčitek
  • Jak najít každé ponechané věci místo
  • Jak zavést do našeho života rituály, které nám přináší rovnováhu v chaosu„Skutečný život začne teprve tehdy, až si uspořádáme svůj domov“. Marie Kondo

 

Termín

Lis 14 2019

Čas

17:00 - 19:00

Cena

300Kč

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
QR Code