Taking too long? Close loading screen.

SVĚT NA DLANI aneb proč je cestování pro ženy tak osvobozující

HANA MACHALOVÁ –  Cestovatelka, světoběžnice a autorka knihy „Do světa, cestujte chytře, levně a často“ (Albatros, Bizbooks), vám ukáže, že jedna dovolená ročně nestačí. Hanka se na cesty vydala na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a průměrným platem. Nyní ročně navštíví okolo 16 různých zemí! Na svých přednáškách, které pořádá na různých místech republiky, ukazuje ženám všech generaci, jak si odskočit od denních povinností a využít polohu např. i Olomouce k procestování celého světa. Nebude Vás to stát jmění a nemusíte dávat výpověď v práci.

Svou nakažlivou energií Vám dokáže, že nikdy nebylo snazší proměnit své cestovatelské sny ve skutečnost! Uvidíme smršť obrázků z jejích cest od Havaje po Japonsko, i výletů, které Vám nevezmou ani den dovolené. Žijeme v době nejlevnějších letenek, na český pas se lze bezvízově dostat do nejvíce zemí v historii. Vysvětlíme si, jak se zjišťuje bezpečnost a rizika té které země, jak to zvládnout bez znalosti místního jazyka, jak si sehnat parťačky na cesty atd. Odhalíme, jak pracovat s vlastním strachem a pochybami a jak s humorem překonat odrazování od Vašich blízkých.

Hanu Machalovou sledují tisíce fanoušků na sociálních sítích. Neustále sdílí výlety, tipy a přehledné itineráře cest. Věřte, že po přednášce z Vás spadnou všechny obavy a budete chtít okamžitě někam vyrazit! Na konci každé cesty totiž většinou zjistíme, že limity jsou jen v naší hlavě.
Po přednášce proběhne autogramiáda její knihy „Do světa, cestujte chytře, levně a často
“.

OBJEDNÁVKA KURZU

SVĚT NA DLANI aneb proč je cestování pro ženy tak osvobozující

Dostupné Vstupenky: 36
The ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Termín

Říj 24 2019

Čas

17:00 - 19:00

Cena

200Kč

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

Místa konání

Theresian hotel & Spa
Javoříčská 5, Olomouc
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
REGISTRACE
QR Code