Taking too long? Close loading screen.

STRES V MATEŘSTVÍ aneb jak neztratit své tělo v rychlé době

RADKA TOMÁŠKOVÁ – je fyzioterapeutka s dlouholetou a pestrou praxí, zaměřená na oblast gynekologie a ženská témata spojená se sexualitou, početím, těhotenstvím a porody. Působí v Olomouci v centru 3Bohyně. www.radkatomaskova.cz.

Naplno se věnuje nejen metodě Ludmily Mojžíšové v celostním přístupu, ale také somatické práci s klienty, kteří se potýkají s vysokou mírou stresu v těle, bojují s chronickými symptomy, různými následky stresu, posttraumatickým syndromem. Používá nástroje klasické fyzioterapie, které doplňuje o metodu Somatic Experiencing®. Jako terapeutka podporuje především tělesné procesy žen a dětí. Dále vede ženské kruhy, školí fyzioterapeutky a hledá nové cesty k propojení těla a duše, k nalezení životní rovnováhy.

Je autorkou knihy: „Plodná vize“, která se tematicky věnuje (ne)plodnosti. Knížku si budete moci na Klubovém večeru zakoupit.

Na Klubovém večeru se budeme věnovat mechanismu stresu v nervové soustavě. Dozvíme se, jak nás stres na tělesné úrovni ovlivňuje a jak působí na naše mateřství ve fázi početí, v těhotenství, porodu a v dalších etapách života. Upřesníme si pojem trauma. Dozvíme se rozdíly ve strategiích přežití. Seznámíme se s podstatou tělesné paměti a vysvětlíme si, jak stres pracuje v čase a kontextu životního příběhu. Nahlédneme pod pokličku práce s traumatem a zamyslíme se nad cestami z bludného kruhu, nad zdroji síly a energie, díky kterým naše těla mohou v roli matky prosperovat v napojení na vlastní zdraví, stabilitu a sílu.

Hourly Schedule

OBJEDNÁVKA KURZU

STRES V MATEŘSTVÍ aneb jak neztratit své tělo v rychlé době
Dostupné Vstupenky: 37
The STRES V MATEŘSTVÍ aneb jak neztratit své tělo v rychlé době ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Termín

Zář 26 2019

Čas

17:00 - 20:00

Cena

250Kč

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

Místa konání

Theresian hotel & Spa
Javoříčská 5, Olomouc
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
REGISTRACE
QR Code