Taking too long? Close loading screen.

První mentoringové setkání 2018/19

TATO UDÁLOST JE URČENA PRO ÚČASTNÍKY MENTORINGOVÉHO PROGRAMU 2018/19

……………………………………………………………

Pojďte s námi zahájit nový ročník mentoringu. Setkání se ponese v duchu přijímání a dávání.

Těšit se můžete na přednášku Michala Osuského “Co říká psychologie o dávání”, je výhodnější strategie dávat nebo brát? Má na nás braní a dávání nějaký psychologický efekt? Pomocí zajímavých studií prozkoumáme dávání a přijímání z pohledu psychologie. Michal Osuský je konzultant v oblasti inovací a propagátor nových přístupů v řízení lidských zdrojů. Aktuálně vyvíjí konverzačního robota, který dělá ve firmách průzkumy spokojenosti.

O sebevědomí, sebedůvěře a sebejistotě bude hovořit mentor a coach Jiří Kastner, sdílení jeho zkušeností z oblasti bysnysu, managementu a vrcholového sportu, jak je důležité pro úspěch a osobní spokojenost umění a odvaha pro dokázat správně brát, abych měl z čeho dávat. Brát a dávat je ten ideálně pravidelný a vybalancovaný rytmus energie na cestě k cílům a splnění plánů.

Coffee break zajistí foxcatering.cz a vybrané mentoringové páry z již ukončeného ročníku 2017/18 budou hovořit o svých zkušenostech a postřezích. Na závěr se uskuteční inspirativní workshopy pro mentory a mentees. Vaše a naše společné úspěchy zaznamenají opět dámy z Visual Coach a o pitný režim se postarají
pánové z Aqua angels.

 

Termín

Zář 27 2018

Čas

14:00 - 17:00

Cena

ZDARMA

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

Místa konání

Kooperativa
Pobřežní 665/21, 186 00 Praha
Kategorie

Organizátoři

Rostya Gordon-Smith
Email
info@minerva21.net

Other Organizers

Jana Kadlecová
Email
janakadlecova@minerva21.net
QR Code