Taking too long? Close loading screen.

HUSITKA A KATOLÍK SPOLU (NE)MLUVÍ O VÁNOCÍCH

Dialog o životě, víře, cestách a setkáních z různých úhlů pohledu. Muž – žena, otec – bezdětná, katolík – husitka, jižní Morava – severní Čechy, terapeut na řešení zaměřený – terapeutka narativního směru, a další kontrasty; dotýkáme se témat, která nás rozdělují a rozhodně při tom nejsme zdvořile lhostejní.

MARTINA VIKTORIE KOPECKÁ, farářka Církve československé husitské, psychoterapeutka a krizová interventka. Jen díky zaměstnání v korporátní firmě zjistila, co v životě dělat nechce a začala hledat svou vlastní cestu. Od roku 2013 je ve vedení Světové rady církví.  Papež František ji vyznamenal medailí a pozval ji, na synodu ve Vatikánu. Učí se jezdit na kole. Píše blog „Deník farářky“, je jednou ze 33 „Velkých žen z malé země“, pije rum, a má ráda Mickey Mouse.

DAVID MACEK, sociolog a terapeut, který vystudoval a přednášel ve Vatikánu, pečoval o umírající, doprovázel lichtenštejnská knížata, působil ve vrcholné politice, plánoval, kudy povedou silnice nebo vedl nadaci. V roce 2015 se začal přátelit s muslimy, uprchlíky a sudetskými Němci, inicioval vznik festivalu smíření Meeting Brno. Na kole umí a má rád svých pět dětí 🙂

Večer plný pohody, sdílení a legrace.
Těšíme se na vás!

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE V PŘEDPRODEJI DIVADLA NA CUCKY
www.divadlonacucky.cz
Cena: 200 Kč

Termín

Pro 02 2019

Čas

17:00 - 19:00

Cena

200Kč

Označení

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

Místa konání

Divadlo na cucky
Dolní náměstí 42, Olomouc
Kategorie

Organizátoři

Lenka Holešínská
Email
minerva21olomouc@gmail.com
QR Code