Taking too long? Close loading screen.

ROČNÍ TRANSFORMAČNÍ CYKLUS

Dokážeš si představit,

co s tvým životem udělá 7 měsíců, které věnuješ sám sobě? 

… a nemusíš nikam odjet, ani se zavřít na samotku

 

 „Už u původních kmenů byl úspěšný průchod životní změnou založen na skupině,

která držela pohromadě a ve které si lidé věřili, podporovali se a byli si blízcí. Tento pocit v dnešní době není snadné zažít, přitom je jedním z nejsilnějších nástrojů k osobní proměně.”

Michaela Cmíralová 
tvůrce cyklu

Vaši průvodci


Pavel Moric

Kouč, 7x Mistr ČR v Karate a trenér mistrů ČR v karate, nejlepší řečník na Job Academy 2014, aktivní speaker pro klub “Cesty úspěšných”, tvůrce projektu “Cesta vnitřního vítězství”.

Jan Bím

Průvodce vnitřními krajinami. Vede doprovázené poutě, například celo-týdenní cestou hledání vize, pořádá semináře a provází “Přechodovými rituály” týkající se důležitosti iniciace člověka do jednotlivých životních etap.

Jan Benda

Psycholog, psychoterapeut, kouč, lektor manažerských dovedností jako je komunikace, řešení konfliktů, vyjednávání, asertivity a zvládání stresu a kurzů zaměřených na sebepoznávání, objevování a rozvíjení vlastního talentu, intuice, emoční inteligence a na využívání focusingu v manažerské praxi, iniciátor projektu Mindful Business.

Lukáš Langer

Psycholog, psychoterapeut, transpersonální kouč, lektor well-being, člen České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii, asistent Mudr. Milana Hrabánka při práci s technikou holotropního dýchání.

Šimon Grimmich

Učitel meditace a mindfulness, instruktor Prázdninové školy Lipnice, překladatel a básník. Vystudoval filosofii a religionistiku. „Meditace je pro mě cestou k sobě, cestou k druhým a cestou k údivu nad zázrakem života.“

Michaela Cmíralová

Průvodkyně po vnitřní stezce, Psychoterapeutická fakulta, Evropská nadace pro studium šamanismu, Výcvik lektora cchi-kung, Focusing, Nenásilná komunikace, Meditační praxe vedená mistrem. „Moje poslední specializace je umožňovat nám prožít naše pocity naplno bez toho, abychom se jich báli, soudili je nebo potlačovali, což vede k velké úlevě a překvapivému pocitu klidu a naplněnosti.“

Co se naučíte

Metody se kterými se v rámci běhu setkáte
a schopnosti, které si osvojíte

Mindfulness – Rozvoj stavu všímavosti.

„Setkal jsem se s řadou učitelů meditace a s řadou tradic, a nakonec
jsem vždycky objevil totéž: jde o to být tady, se zájmem, otevřeností
a laskavostí. Všechno už tu je. Jen my tu většinou nejsme…“ Šimon Grimmich

Mindfulness nás učí techniky, které nám pomáhají tady být. Nejdříve nám pomůže všimnout si, jaký postoj zaujímáme k tomu, co se právě děje. A tedy také jaký vztah zaujímáme k sobě samým. Dokud bojujeme, dokud odmítáme, dokud se vyhýbáme… nemůžeme být plně přítomní. 

Schopnost uvědomovat si přítomnost sama nestačí, je třeba rozvíjet přátelský, vstřícný, přijímající vztah ke skutečnosti i k nám samotným. Vlastně se učit přijímat život takový, jaký je. To neznamená rezignaci, ale první krok k tomu stát se sami sobě nejlepšími přáteli. Ve svém výsledku Mindfulness přináší jasnost v rozhodování, uvědomění si vlastních potřeb, pocit vyrovnanosti, sílu opřít se sám o sebe a schopnost ustát konfliktní situace.

„Pokud si nevšimnete, co se děje, nemáte možnost to změnit.“ M.C.

 

Self Compassion – Laskavost a soucit nejen k sobě samým. Skrze sestavu technik budeme pracovat na naší schopnosti přijímat to, kým jsem. Tato cesta přináší posílení sebedůvěry a sebeúcty. Rozvíjí naši intuici, emoční inteligence a kvalitu našich vztahů.

“Proč se soudit, když se můžeme obdivovat.” M.C. 

Hlubinná psychologie – Setkání s tím, co nás v životě stále dokola brzdí. Setkáme se s archetypy, budeme pracovat se symboly a jejich prostřednictvím i se svými vnitřními šrámy. Dostaneme možnost je lépe nahlédnout, pochopit a přijmout. Metody jsou založeny na práci C. G. Junga

„Your vision will become clear only when you can look into your own heart. Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.“ 
C. G. Jung

Stress relief techniky  Relaxace, zastavení, zklidnění, jakožto základní nástroj pro uchování životního balancu a zdraví. Osvojíme si základní relaxační techniky jako je autogenní trénink. Což vám umožní rychle se zrelaxovat v období s větší psychickou zátěží či ve vypjatých momentech a zároveň postupně uvolňovat i vaši kreativitu.

 

Nenásilná komunikace – Prohlubuje schopnost rozlišovat potřeby, pocity, ustát je a autenticky nenásilně je sdílet. Pomáhá nám tak nejen nahlédnout své potřeby, ale zároveň je úspěšně a nekonfliktně naplňovat. V základě nás učí, jak být pro druhé srozumitelný a porozumět tomu, co se skrývá za slovy.

 

Soul Craft – Pochopíme, kde se na naší cestě životem nacházíme a co je třeba k dalšímu kroku. K úspěšnému projití naší životní změny využijeme učení o člověku a jeho vývojových fázích, jehož autorem je americký psychoterapeut Bill Plotkin. Jeho přístup vnáší do naší moderní uspěchané doby moudrost našich předků, která nám pomáhá opět stanout ve svém středu a otočit pozornost k hodnotám, které do života vnáší hluboký smysl.

Práce s osobní motivací, vizí a realizace našich záměrů v běžném životě
„Ke konci cyklu s pomocí kouče integrujete vše, na co jste si přišli, do vašeho každodenního života.“ M.C.

 

Standardní cena za kurz: 40 000 Kč na účastníka
Naše cena:e

26 000 Kč

Po odeslání přihlášky Vám přijdou na email informace o dalším postupu.

Po odeslání přihlášky vám přijdou na email informace o dalším postupu

 V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: michaela@skola21.com, info@minerva21.net 

 Tel.: 724 001 915 (Michaela Cmíralová, autorka projektu)

Konkrétní termíny a Platební podmínky

Termíny setkávání 

Pravidelně středa večer 1x za 14 dnů, 18.30 – 21.30, místo konání Praha (konkrétní místo bude upřesněno)

Začátek 9.října 2019, středa, společný zahajovací kruh

Dále vždy středy od 18.30-21.30:
termíny 9.10, 16.10, 30.10, 13.11., 27.11., 11.12., 22.1., 5.2., 19.2., 4.3., 18.3., 15.4., 29.4., 6.5.

Dva společné víkendy 
11.1.-12.1. a 3.4.-5.4.

Platební podmínky
Kurzovné se hradí ve dvou částkách. Záloha 6000 Kč je splatná do 10 dnů od okamžiku kladného vyrozumění o přijetí do kurzu. Zbývající část kurzovného 20.000 Kč je nutno uhradit do 30. 8. 2019. Na základě dohody je možné částku splácet v měsíčním splátkovém kalendáři s doplacením plné částky do začátku kurzu (9. 10. 2019).

V ceně není ubytování v rámci druhého z víkendů, kdy se pojedeme odreagovat do lesů a krásné přírody za Prahu. Odhadem budete za ubytování platit na místě cca 1600 Kč na člověka i se stravou. Částka bude placená na místě přímo ubytovně.

Storno podmínky
Pokud svou účast budete nuceni zrušit ze závažných zdravotních důvodů, dejte nám to vědět ihned, jak k tomu dojde. Při zrušení účasti z vážných zdravotních důvodů do 30 dnů před začátkem kurzu je storno poplatek 30 % kurzovného. Po uplynutí této lhůty je platba kurzovného nevratná. Můžete za sebe ale najít náhradu.

Počet účastníků kurzu
Počet míst v cyklu je limitován pouze na 12 účastníků, aby práce byla přínosná pro každého jednotlivce.