Jméno a příjmení: Zuzana Andělová

Moje motto: Žiji dnešním dnem, ani včera ani zítra, ale dnes. A jeden pod čáru: Kdo se bojí sere v síni.

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, případně přes Skype

www.agender.cz

Město: Praha

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Ráda bych vše, co jsem během posledních let načerpala, předala dál. Objevila jsem v sobě radost ze sdílení a předávání. Na dámu, které budu moci pomoct v její cestě, se nesmírně těším.

Co můžu nabídnout: Dnes je to již 5 let, kdy jsem Petře Janíčkové pomohla rozjet projekty, které ženám pomáhají na jejich cestě životem – festival vsemzenam.cz kde se ženy inspirují, rozvíjí, propojují a vyživují své ženství, inicioprozeny.cz kde se ženy učí podnikat a tak vlastně nachází samy sebe a svou flexibilitu a samostatnost, pracezeny.cz kde ženy nachází flexibilní pracovní úvazek. Dnes jsem výkonnou ředitelkou společnosti Agender s.r.o., která vlastně tyto projekty dělá. Moje domény jsou komunikace a PR, marketing – především pak online marketing. Velice mně „chytlo“ téma slaďování práce a rodiny – mám praxiϑ a díky Lence Mrázové jsem se zamilovala do Networkingu.

Moje historie s Minerva21: zúčastnila jsem se mentoringu 2015, s Minerva21 spolupracuji v rámci projektu INICIO PRO ŽENY a jsem vášnivou čeřitelkou.

O mně:

Vždy jsem byla cílově orientovaná a „jela“ bez přílišných pohledů vlevo či vpravo. Měla jsem fungující rodinu, koníčky, kamarády, studovala jsem, cestovala jsem a pak pracovala. Až s narozením mé holčičky jsem pochopila, že život není jen o cílech a výkonu. Dodnes mně mrzí, že když jsem odcházela na rodičovskou dovolenou a hledala za sebe náhradu do týmu, tak že jsem nedala šanci mamince. Dnes bych jí věřila na 100%:) Začala jsem s prvním dítětem objevovat témata jako diverzita, slaďování práce a rodiny, rozvoj a propojování. Zamilovala jsem se do všech těchto témat. Mám druhé dítě a každý den zažívám na vlastní kůži, jak je těžké spojit všechny „role“. Mám nesmírné štěstí v podpoře rodiny, především pak manžela a maminky. Zažívám ten luxus, že mohu opravdu kloubit práci a rodinu. Ale mám určeny priority – rodina je na prvním místě.