Jméno a příjmení: Veronika Petrová

Moje motto: „Non schoale sed vitae discimus. – Neučíme se pro školu, ale pro život.“ Seneca – římský filozof 

Pozice: koučka, mentorka, moderátorka, herečka

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

www.veronikapetrova.cz

Jazyk: čeština, angličtina

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou: 

Baví mě pomáhat a předávat svoje bohaté životní zkušenosti a posouvat lidem hranice jejich mysli. Dodávat jim odvahu a být jim oporou a psychickou podporou.

O mně:

Jmenuji se Veronika Petrová. Pracuji jako koučka, mentorka, moderátorka a občasně jako herečka. Osud a zájem o tělo, mysl a myšlení, zdravý životní styl, vědomí a podvědomí mě zavál do oblasti neurovědy. Udělala jsem si certifikaci kouče a momentálně pracuji jako životní koučka.

Natočila jsem také několik českých seriálů, hrála v divadle, pracovala 2 roky v živém vysílání, udělala několik pořadů na klíč pro různé TV, vymyslela a zrealizovala pořad na Stream.cz – Nikita běží o život, dále na tom samém kanálu se zúčastnila reality show Operace Izrael, kde jsem jako jediná žena z ČR podstoupila jeden z nejdrsnějších vojenských výcviků Krav Maga na světě. To mě dostalo až na moje fyzické a psychické dno. Díky tomu jsem se ale mnohému naučila a dostala se do sfér, kam se běžný smrtelník nedostane.

Začala jsem díky tomu meditovat a v meditaci a tzv.mindfulness (všímavosti) – vnímání přítomného okamžiku bez jakéhokoliv posuzování, hodnocení a analyzování – vidím velký potenciál. U meditace je to pro mě určitě jedna z nejkratších cest v poznání sám/sama sebe.

Procestovala jsem kus světa. Odmalička jsem měla štěstí, že jsem díky rodičům hodně cestovala a i já jsem většinu financí později dala právě za cestování a vzdělávání se.

Půl roku jsem strávila v Kalifornii a rok 2017 jsem začala pobytem v buddhistickém chrámu na severu Thajska a to 21 denním meditačním retreatem. I to mě změnilo, stejně jako únorový pobyt v deštných pralesích na Sumatře nebo nalezení a „zdolání“ nejrozsáhlejšího náboženského komplexu na světě – Angkor Wat v Kambodži.

Nyní vedu lidi za jejich cíli, sny a přáními. Pracuji na bázi Results coaching systému, který je stejně jako já zaměřen na výsledky. Je založen na 12h sezení, čili spolu strávíme 3-6 měsíců. Záleží, jak intenzivně budou setkání probíhat. Já mám čas Vám předat něco ze sebe a Vy máte čas na sobě zapracovat. Změnit svoje zvyky, návyky, možná se zbavit zlozvyků. Záleží, kde právě jste a co chcete změnit. Vše je o Vás a o tom, co budete v dané chvíli nejvíce potřebovat. Co Vám bude prospěšné pro to, abyste se posunuli kupředu ve svém životě.