Jméno a příjmení: Simona Šašková

Moje motto: “Opravdová láska dělá člověka odvážným…” Lao -c‘

Společnost:

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

www.simonasaskova.cz

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Sama jsem zažila, jak velkou podporou a impulsem může být spolupráce s mentorem a ráda využívám příležitost poslat to dál. Sobecky přiznávám, že si také velice užívám být součástí komunity skvělých žen, které se navzájem podporují.

O mně:

V roli profesionálního kouče pro manažery a podnikatele, umožňuji prostřednictvím změny perspektivy a zapojení všech zdrojů inteligence, včetně té emocionální a méně vědomé intuitivní, nacházet východiska a řešení při složitých životních i profesních rozhodnutích.
Kromě standardních koučovacích postupů používám také nástroje, které propojují vědomé i méně vědomé části mysli a zkušenost celého těla (Mind Body Method ©) a také zážitkové koučování s koňmi. Metodu Mind Body Method© a koučování s koňmi jsem studovala během ročního výcviku v The Academy of Coaching with Horses v Coloradu. Kombinace těchto postupů se ukazuje jako velice efektivní a výjimečná z hlediska dosahovaných výsledků a jejich dlouhodobého dopadu na každodenní rozhodování, klid a sebedůvěru klientů.
Své profesní zkušenosti jsem získala v korporátním prostředí finančních institucí , kde jsem vedla týmy lidí i v průběhu náročných strategických projektů. To mi dnes umožňuje dobře se orientovat v potřebách a cílech mých klientů a neplýtvat jejich časem.
Mám dvě malé děti a výjimečného manžela 🙂