Jméno a příjmení: Roderick Lambert

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha, online

www.zivotjezmena.cz

 

Proč jsem se rozhodl být mentorem: Být mentorem pro Minervu 21 mi umožňuje čerpat z mých zkušeností z korporátního světa a zároveň využít i širokou škálu dovedností k tomu, abych ženám pomohl posunout se dále v korporátním kariérním žebříčku. Hluboce věřím v diverzitu a v to, že pomoc talentovaným ženám bude mít větší dopad na náš mužský svět a přispěje tak i k větší diverzitě. 

 

O mně: 

Jako certifikovaný životní a exekutivní kouč a mentor Vám pomohu dosáhnout Vašich cílů jak v osobním, tak i v profesním životě, a to v Praze, nebo kdekoliv na světě. Hovořit se mnou můžete anglicky nebo česky.

Můj život a kariéra mne zavedly přes kontinenty, jazyky a časová pásma; od malé, rodinné firmy až po globální finanční skupinu; od korporátního manažera až po svobodném profesionála; od manžela k milujícímu otci.

Během více jak 20 let v řízení lidských zdrojů a managementu jsem řídil diverzní týmy v komplexních prostředí:

. v rostoucí jazykové agentuře,

. jako ředitel HR v pojišťovně,

. jako ředitel HR pro oblast EMEA pojišťovací skupiny,

. jako HR Business Partner ve velké bance.

Spolupracoval jsem s řediteli skupinyCEOspecialisty i administrativními pracovníky, řešil jsem mnoho rozličných situací a potkal mnoho rozličných lidí.

Klienti na mne oceňují zejména mojí schopnost motivovatbýt efektivní a mít upřímný zájem o rozvoj mých klientů. Sám jsem si sám prošel mnoha změnami. Mám proto ideální předpoklady být průvodcem na té Vaší cestě.