Jméno a příjmení: Petra Guhlová

Oblast specializace: Coaching-mentoring pro ženy ve vedoucích pozicích (korporát, technické vedoucí role, vedení výroby)

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: online

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Po letech kariérního boje a vyčerpání jsem našla způsob, jak dosáhnout udržitelného kariérního a osobního úspěchu. Ráda bych nyní tyto techniky předala dalším ženám na stejné cestě, které touží po úspěchu, zachování si ženskosti a šťastném životě.

O mně:

Vystudovala jsem VŠCHT v Praze a po škole nastoupila do technické vedoucí role u společnosti Procter&Gamble v Rakovníku. Během mé kariéry jsem si prošla mnohými zkušenostmi a osobními změnami a vypracovala jsem se ze základní nástupní pozice do role Directorky v USA, kde působím již třetím rokem a žiji spokojený pracovní a osobní život. Jsem také kvalifikovaný a praktikující Integrative Life Coach. K seberozvoji a koučování mě přivedla absence programu pro rozvoj emoční inteligence v korporátu. V tuto chvíli vidím, že právě tato dovednost je klíčová pro dosažení udržitelného kariérního a osobního úspěchu ve vedoucích pracovních pozicích. Mně se této rovnováhy podařilo dosáhnout a rozhodla jsem se tyto zkušenosti předat ženám na stejné cestě.