Jméno a příjmení: Linda Štucbartová

Moje motto: Buďte tou změnou, kterou sami chcete vidět ve světě.

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

www.atairu.com

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mentoring považuji za nejstarší, nejpřirozenější a nejefektivnější formu rozvoje.

O Lindě:

Lindiným posláním je rozvoj potenciálu jedinců a organizací. V ATAIRU vede ženské leadershipové programy a transformační programy pro členy představenstev. Je první certifikovanou lektorkou programu Talent Dynamics v České republice. Má rozsáhlé zkušenosti z prostředí korporací, ziskového a neziskového sektoru, akademické a veřejné sféry. Více než 10 let působila na seniorních pozicích v IT, službách a výrobě, včetně působení ve ŠKODA AUTO a šest let byla ve vedení Diplomatické akademie Ministerstva zahraničních věcí. Je autorkou knihy Velvyslanci i bez diplomatického pasu a píšu rozhovory pro časopis Prague Leaders.
Vystudovala v Oxfordu a v Ženevě. Přednáší na Anglo-americké univerzitě, nejstarší soukromé vysoké škole v ČR. Je vdaná, žije v Praze a má dvě děti školního věku.
Její vášní je networking, protože si myslí, že tato dovednost je zejména pro ženy zcela zásadní. Aktivně působí v následujících klubech a skupinách: Business and Professional Women Association, Oxford and Cambridge Alumni Society, Czech German Young Professionals, panel rodičů Scio a hnutí Aspire, které má za cíl ovlivnit 1 miliardu žen do roku 2020. Věnuje se charitě, působím na pozici Club Secretary v rámci Rotary Club Prague International. Energii čerpá z rozhovorů a interakcí se zajímavými osobnostmi, cvičením jógy, cestováním a poznáváním nového