Jméno a příjmení: Lenka Mrázová

Moje motto: I v tom největším průšvihu lze nalézt světlo naděje. Vše je o hlavě, jen to někdy trochu bolí.

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

www.lmentio.com; www.mentorka.cz

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mám touhu měnit svět a i v malém to jde. Současně si uvědomuji, že za těch 21 let práce ve špičkovém poradenském byznysu, nyní 5 let intenzivní práce s lidmi a k tomu ještě 13 let práce s Nadací VIA mám ženám kolem sebe co předat a chci předat.

O Lence:

21 let ve špičkovém poradenském byznyse (nejdříve Proxy, pak téměř 15 let PwC, z toho 5 let ředitelka v daňovém oddělení) řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu. Přes všechnu projektovou a technickou práci byl v jádru jejího zájmu vždy člověk – kolega či klient – jeho potřeby, jeho rozvoj a komunikace se světem kolem. Proto se nyní věnuje osobnímu rozvoji a inspiruje lidi kolem sebe ke snadnějšímu životu, pracovní i osobní efektivitě. Spolupracovala 13 let s Nadací VIA a jako předsedkyně správní rady řídila pravidelná zasedání správní rady a zapojovala se aktivně do strategických projektů Nadace.
Pravidelně přispívá do Hospodářských novin, má blog na www.iHned.cz, píše na web www.hrkavarna.cz, do časopisů Marie Claire, Business Woman, Osobní rozvoj. Je tvůrce a hlavní přispěvovatelka webu www.mentorka.cz – webu pro \\\“ženy s obsahem\\\“. Přednáší na ČVUT. Designuje a vede vlastní workshopy zejména pro ženy a po absolvování Specifického kurzu pro kouče a The Inner Game přímo s Timothy Gallwey a dalších profesionálních výcviků se věnuje koučinku a mentoringu.
Miluje lidi, dobré jídlo, čokoládu a cestování. Je nekonečná optimistka a filantrop ze srdce. Má tah na branku, velkou vnitřní efektivitu, rychle se orientuje v problému, má schopnost okamžitě tvořit záložní řešení a naslouchat.