Jméno a příjmení: Klaudia Kocmanová

Moje motto: “Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře. “ John Davison Rockefeller

Město, ve kterém bude mentoring probíhat:

web: www.klaudiakocmanova.cz

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mohu být někomu inspirací. Zkušenosti obchodníka, leadra, ženy, která se nebojí životních změn, ženy v mužském byznyse,… jež mohu předat,  mám odžité i odpracované. Podnikat se dá začít v každém věku i výstup z komfortní zóny je možný kdykoliv, bez ohledu na věk. Zárověň osobní rozvoj je moje celoživotní téma. A navíc i  já mohu díky mentee získat nový pohled. Je to o vzájemné inspiraci.

 

O mně:

Moje první setkání s obchodem a klienty bylo před více než 25 lety v bance. Intuice mě přivedla k osobní vizi stát se „osobním rodinným bankéřem.“ Tak začala moje dlouhá cesta bankovním světem. Prošla jsem řadou pozic od obchodních, manažerských včetně realizátora projektu. Vybudovala jsem od základu, úspěšnou, dodnes fungující službu privátního bankovnictví pro nejbonitnější klienty – Erste Private banking v České spořitelně na Moravě. Svou profesní dráhu ve finančnictví jsem završila na pozici Top managementu Tatrabanky v Bratislavě. 

Bydlení, a vše s tím spojené od hledání nemovitosti, úpravy interiéru až po kombinaci financování či možnosti investice mě vždy bavilo a svůj dlouholetý koníček  “nemovitosti” jsem proměnila v každodenní realitu. Po tolika letech v bankovnictví byl přechod do realit jasná cesta ke zúročení všech mých dosavadních zkušeností a znalostí.  

 Jsem máma, babička, partnerka, kamarádka a nadšenec nových technologií a možností, které dnešní doba přináší. Zajímám se o východní filosofii, miluji golf a jógu. Jóga mě naučila věřit své cestě a být sama sebou, ctít svoje hodnoty a dotahovat věci do konce. Na golfu mě fascinuje, že přicházejí nové šance znovu a znovu vždy s každým dalším odpalem. Golf je kopie našeho života zhuštěná do 18 jamek. Odráží mou povahu a životní filozofii.