Jméno a příjmení: Barbora Skálová

Moje motto: „Pokud si myslíš, že to dokážeš, je to pravda. Pokud si myslíš, že to nedokážeš, je to také pravda.“ Henry Ford

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Praha

www.baraskalova.cz

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Pracuji v rámci MLM a dosáhla jsem zde jednu z nejvyšších pozic. Mám v síti opravdu velké množství lidí, zejména žen, kterým pomáhám k úspěchu. Mým přáním je, aby i oni/ony dosáhli na své sny. Mám navíc poměrně jednoduchý přístup k životu, nerada si ho komplikuji a tak i v různých situacích hledám právě to nejjednodušší řešení. Stejně tak to ukazuji právě svým spolupracovníkům.

O mně:

Jsem diamantokopka a zároveň ukazuji lidem jak uklízet hravě a zdravě s českou ekologickou drogerií. Diamanty však nehledám v dolech, hledám je zejména v ženách.
Ještě před narozením druhé dcerky bych si ťukala na čelo, že já bych nikdy nic neprodávala a nikdy bych nechtěla mít nic společného s multilevlem, protože je to téměř sprosté slovo. Nedostatek informací umí, bohužel, hodně zúžit úhel pohledu a dnes jsem vděčná, že jsem tuhle příležitost dostala.
Naučila jsem se toho opravdu hodně a v osobním rozvoji neustále pokračuji, je to můj velký koníček. A úspěšná jsem asi hlavně proto, že do toho, co dělám, vkládám srdce a je pro mě důležité neztratit důvěru přátel. Chci se jim podívat s klidným svědomím do očí i po čase.
Moje práce mě nesmírně naplňuje, když vidím, jak se z nesmělých a nesebe-vědomých žen (hlavně na rodičovské „dovolené“) stávají ženy uvědomující si svou hodnotu. Navíc získávají svobodu časovou i finanční a to prospívá i jejich rodinám a okolí. Beru to jako dvě spojené nádoby – pokud je žena spokojená doma, výsledky se projeví i v práci a naopak.
Mým životním programem je pohoda a dělat věci tak, abych se u toho bavila a aby to tak měli i ostatní.