Jméno a příjmení: Adriana Macečková Bašovská

Oblast specializace: vytváření byznysu a obchod obecně, osobní rozvoj a kreativita, výuka jazyků- metody, komunikace, arabský svět, kulinárie a specializovaná historie, zdravotnictví

Mentoruji v jazyce: ČJ, AJ

Město, ve kterém bude mentoring probíhat: Beroun, Kladno, Slaný, Praha

linkedin – adriana maceckova basovska, fb

 

Proč jsem se rozhodla být mentorkou:

Mentoring  – sdílení zkušeností, úspěchů i neúspěchů, různých přístupů a úhlů pohledu – je pro mě skvělou příležitostí pro vzájemnou inspiraci, zajímavou cestou za objevováním a učením se jeden od druhého.  Nejde o jednosměrný tok informací a nikdy nevíte, co vše na cestě objevíte.

O mně:

Původem ze Slovenska, avšak přízvuk v češtině nemám:). Mám ráda cizí jazyky, sama mluvím několika, včetně arabštiny, procestovala jsem Evropu, Blízký východ i Afriku. Tituly mě neoslovují, avšak znalosti a vřelost charakteru ano. Jsem zvídavá a ráda objevuji. Pracovala jsem v oblasti diplomacie i samosprávy, a rovněž i pro různé české i zahraniční firmy – několik let mimo Evropu. V bývalém zaměstnání jsem téměř vyhořela, nyní jsem na volné noze s bohatými zkušenostmi z obchodu, státní správy i diplomacie a hodně se zabývám koučinkem. Ráda vařím, čtu, chodím do přírody a nadevše mám ráda dobré mezilidské vztahy, rozvíjení osobního potenciálu i možnost být nápomocna ostatním při rozvíjení toho svého.