Kategorie
QR Code

Termín

Úno 04 2023

ČAS

6:00 pm - 9:00 pm

Cena

490 Kč a 750 Kč

Umění mít vliv a vytvářet vztahy “na dálku”

Pracujete s lidmi, z různých míst? Sami využíváte možnost práce z domova? Naučte se spolupracovat, dodávat výsledky a budovat vztahy s kolegy, se kterými se nevidíte každý den. Ušetříte spoustu času i energie a hlavně… bude vám v tom dobře…

Projdeme specifika spolupráce a vztahů s lidmi, které nevídáte v kanceláři každý den. Zvědomíme si jak nastavovat pravidla, komunikovat “vzdálenštinou” a získávat důvěru na dálku. Poté budete snáz získávat vstupy, dodávat výsledky a hlavně pálit méně energie na zbytečných překážkách, která vzdálená spolupráce přináší. Získáte svobodu a připravíte se na pracovní kulturu budoucnosti.

Komu akci doporučuji?

Všem, kdo spolupracují s kolegy, obchodními partnery nebo šéfem v jiné lokalitě nebo na částečný úvazek. A všem, kdo věří, že různá místa pro práci přináší nové impulsy a větší kreativitu i produktivitu práce.

Co nás čeká?

  • Rozkryjeme proč je nám ve vzdálené spolupráci tak nějak “nepohodlně” – co nám tam vlastně chybí – co mi řeklo přes 500 lidí, že jim vlastně v té dálce vadí a co sama zažívám každý den.
  • Vytvoříme si svůj virtuální FACE – moje kompetence pro nový svět práce – jak se ukotvit tady a teď a dokázat přepínat mezi jednotlivými prostředími  a jak v každém prostředí vytvořit podmínky pro normální lidskou konverzaci, která vede k produktivní spolupráci a výsledku.
  • Uvědomíme si, co potřebujeme pro úspěšnou spolupráci, i když se nevidíme každý den- přesto si můžeme věřit a spoléhat na zodpovědnost každého – ano – jde to!
  • Posdílíme, jak to máme my a jak bychom si to přáli mít do budoucna…

Zdenka Studená, 

matka, partnerka, HR geek, zakladatelka FLEXJOBS.CZ, bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Polovinu své 15-ti leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, v Belgii a v Německu. Dnes se věnuje posledním trendům v práci s lidmi, flexibilitě a tomu, jak s ní pracovat, aby vedla k vyšší efektivitě a hlavně spokojenosti v práci i v životě. Mimo poradenskou a trenérskou činnost, FLEXJOBS.CZ  v rámci spolupráce s Byznys pro společnost, pracuje na rozvojových programech pro české firmy, které chtějí začínat s flexibilitou v práci. V Minervě 21 má roli mentorky a pomáhá při rozvoji Minerva akademie.

CENA: 490 Kč pro členy, 750 Kč pro nečleny
(Platba předem na účet 2900844478/2010, VS: 1142018. Částku uhraďte do 9.4.2018)

V případě dotazů nebo potíží s rezervací nás kontaktujte na info@minerva21.net

Těšíme se na vás

 

The event is finished.