Kategorie
QR Code

Termín

Bře 21 2023

ČAS

6:00 pm - 8:00 pm

Cena

300CZK

Štítek

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

TRANSGENERAČNÍ PŘENOS JAKO PŘÍČINA NEMOCI

JARMILA KLÍMOVÁ – lékařka, dvou-atestovaný psychiatr, která se již 20 let věnuje psychosomatice, rodinné, párové a individuální terapii.
V roce 2004 vystoupila ze zdravotnického systému, aby mohla uplatňovat v praxi své psychosomatické znalosti. Jarmila Klímová je přesvědčená, že nemoc začíná v hlavě. Je autorkou knih „Proč (a jak) psychosomatika funguje?“ a „Psychosomatický dotek motýla“.

Co je to transgenerační přenos? Transgenerační přenos je přenos určitého jevu z jedné generace na druhou. Ať jsou to výchovné styly, sklony k agresivitě a týrání či přenos rodinných traumatů atd. A právě rodinná traumata, kopírující se z generace na generaci, mohou být jednou z příčin našich vážných onemocnění. Teprve rozklíčováním rodového příběhu nám nemoc začne dávat smysl a můžeme začít hledat cestu, jak pomoci sami sobě. O tom, jak „dědičnost“ takových nemocí vypadá, si budeme povídat na našem Klubovém setkání.

Jméno Jarmila Klímová budí v široké veřejnosti emoce. Přijďte se s ní setkat osobně a zkusit najít odpovědi na vaše otázky. Těšíme se na vás! 🙂

The event is finished.