Kategorie
QR Code

Termín

Úno 04 2023

ČAS

5:00 pm - 8:00 pm

Cena

200CZK

SVĚTEM DRESS CODU

RENÁTA BARTOŠOVÁ –  Image maker a majitelka značky TIARA, poskytující poradenství v oblasti image a dress codu a to jak pro jednotlivce tak pro společnosti – například pro pojišťovnu NN atd. Kromě celoživotního vzdělávání v oblasti trendů image a dress codu, absolvovala i kurz arteterapie, který ji pomohl pochopit lidské pocity, myšlenky, trápení, bolesti, domněnky a předsudky. Její velkou vášní je psychologie, kde své znalosti uplatňuje zejména v oblasti psychologie barev a práci s osobností klienta.

A co ji k tomuto poslání přivedlo? K lásce k oblečení přivedla Renátu její babička, se kterou trávila hodiny v krejčovském salonu už jako malé děvčátko. Tam přičichla k vůni látek a jejich zpracování. Jak říká Renáta: „moje babička měla dokonalý šatník.“  Naučila ji, co je základem dámského šatníku, ukázala možnosti kombinování různých kousků oblečení, vzorů a barev. Později s ní Renáta už vybírala látky ze vzorkovníku, které sama zkoušela přetvořit v určitý model. A tato láska k oblečení a lidem v ní přetrvala dodnes.

Během přednášky se dozvíte např.: co je to dress code, k čemu nám může posloužit a co znamená; detailně probereme aktuální trendy v dress codu, podíváme se na jednotlivé dress cody dle profesí, dozvíte se jaký make-up, boty a účes ke konkrétnímu dress codu zvolit a zabrousíme i do světa psychologie barev.

Přednáška bude vedena interaktivní formou a na závěr bude dostatečný prostor pro vaše dotazy!
Těšíme se na vás!

 

The event is finished.

HARMONOGRAM

-