Kategorie
QR Code

Termín

Úno 04 2023

ČAS

2:00 pm - 5:00 pm

Cena

ZDARMA

Štítek

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

První mentoringové setkání 2018/19

TATO UDÁLOST JE URČENA PRO ÚČASTNÍKY MENTORINGOVÉHO PROGRAMU 2018/19

……………………………………………………………

Pojďte s námi zahájit nový ročník mentoringu. Setkání se ponese v duchu přijímání a dávání.

Těšit se můžete na přednášku Michala Osuského “Co říká psychologie o dávání”, je výhodnější strategie dávat nebo brát? Má na nás braní a dávání nějaký psychologický efekt? Pomocí zajímavých studií prozkoumáme dávání a přijímání z pohledu psychologie. Michal Osuský je konzultant v oblasti inovací a propagátor nových přístupů v řízení lidských zdrojů. Aktuálně vyvíjí konverzačního robota, který dělá ve firmách průzkumy spokojenosti.

O sebevědomí, sebedůvěře a sebejistotě bude hovořit mentor a coach Jiří Kastner, sdílení jeho zkušeností z oblasti bysnysu, managementu a vrcholového sportu, jak je důležité pro úspěch a osobní spokojenost umění a odvaha pro dokázat správně brát, abych měl z čeho dávat. Brát a dávat je ten ideálně pravidelný a vybalancovaný rytmus energie na cestě k cílům a splnění plánů.

Coffee break zajistí foxcatering.cz a vybrané mentoringové páry z již ukončeného ročníku 2017/18 budou hovořit o svých zkušenostech a postřezích. Na závěr se uskuteční inspirativní workshopy pro mentory a mentees. Vaše a naše společné úspěchy zaznamenají opět dámy z Visual Coach a o pitný režim se postarají
pánové z Aqua angels.

 

The event is finished.