Kategorie
QR Code

Termín

Úno 04 2023

ČAS

5:00 pm - 6:00 pm

Cena

300CZK

Štítek

Pro členy Minervy 21 ZDARMA

PREVENCE A TERAPIE VÝŽIVOU s Margit Slimákovou

MARGIT SLIMÁKOVÁ  –  známá česká dietoložka, bloggerka a propagátorka zdravé výživy. Po 10 letech v zahraničí (Německo, Čína, USA) se vrátila zpět do ČR, kde se věnuje především osvětě v oblasti výživy a veřejného zdraví. Píše články na vlastním webu, blogu, natáčí videa na Margit.TV. Účastní se řady projektů a veřejných debat. Margit můžete znát i z medií, např.  ReflexOnaDnesSama domaRadiožurnálDobré ráno, OL4YOU aj., ve kterých sdílela své poznatky a zkušenosti.

Podle Mapy sociálních inovátorů, expertů a podporovatelů sociálních inovací v ČR, je Margit Slimáková nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči. Je zakladatelkou projektů „Zdravá kuchyň“ a „Zdravý talíř“, iniciátorka projektů „Skutečně zdravá škola“ a mnoha dalších.

V roce 2014 získala 2. místo v celostátní soutěži „Živnostník roku 2014“. Je spoluautorkou Bioabecedáře Hanky Zemanové a autorkou bestselleru „Velmi osobní kniha o zdraví“. Máte knihu již koupenou? Pokud ano, vezměte ji se sebou, Margit vám ji ráda podepíše.

A o čem si na Klubovém večeru budeme povídat?

  • Jak stravou řešit dnes nejběžnější zdravotní potíže
  • Jak budovat zdravá střeva
  • Jak předcházet a léčit cukrovku, nadváhu a Alzheimerovu demenci atd.

Přijďte s Margit diskutovat o všech oblastech stravování a lidského zdraví, které vás zajímají!

 

The event is finished.