Kategorie
QR Code

Termín

Úno 04 2023

ČAS

6:00 pm - 8:00 pm

Cena

0 Kč, 100 Kč, 200 Kč

KLUBOVÉ SETKÁNÍ S TAŤÁNOU NEPUSTILOVOU – BRNO

Srdečně vás zveme na klubové setkání MINERVA 21 v Brně
ve středu 19. září 2018 v 18.00 hodin, Budova AZ TOWER, Pražákova 1008/69, Brno (sraz na recepci)

KLUBOVÉ SETKÁNÍ S TAŤÁNOU NEPUSTILOVOU, JEDNATELKOU SPOLEČNOSTI TLC

„Nebudu hovořit o tom, jak vydělat peníze. Žádný jednoduchý a všeplatný recept neexistuje. Budu hovořit o nutnosti konkrétního životního cíle a důvodu, proč věci dělat, ať už jde o podnikání nebo o vytvoření společensky prospěšného projektu. Cítím, že jsem na správné cestě a také už myslím víc sama na sebe.“

Taťána je především milující matkou, ale také „tetou“ mnoha dětí v SOS vesničkách. Je stále                i podnikatelkou, ale až na třetím místě. Podařilo se jí vybudovat skutečně soudržnou rodinu TLC a v současné chvíli přemýšlí, kam tuto firmu dál posunout. Věnuje se mentoringu a je porotkyní Ocenění českých podnikatelek. I příběhy žen, které dokázaly vytvořit zajímavé projekty a rozběhnout společensky prospěšné podniky díky své konkrétní vizi a houževnatosti vás mohou inspirovat.

„Neshlížím na svět z výšky, mám vlastní dlouhodobé i krátkodobé cíle a v průběhu života řadu věcí přehodnocuji. Dozvíte se také, proč chodím na schůzky s tužkou a zápisníkem a proč začínám své zkušenosti i osobnější zážitky sdílet s ostatními na nově vznikajícím blogu www.tatanamarie.cz.

Nepřestávám snít a bude mi ctí pozvat vás na návštěvu do mého světa.“

Vaši účast prosím potvrďte do 17. 9. 2018 na našich webových stránkách v sekci aktuality nebo e-mailem na stankova@kespart.com. Děkujeme.

Vstupné 200,- Kč, pro studentky a ženy 60+ 100,- Kč, pro členky Klubu MINERVA 21 zdarma.

Těšíme se na vás!

The event is finished.