Lokace

SNĚMOVNÍ 7
Kategorie
QR Code

Termín

Dub 06 2022

ČAS

5:00 pm - 7:00 pm

Cena

ZDARMA

Jarní mentoringové setkání | 6. 4. 2022

Také už se tak těšíte na jaro? My ano! Ale ještě více, se těšíme na jarní mentoringové setkání, které proběhne po dlouhé době naživo ve naší oblíbené Sněmovní 7, 6. 4. 2022 | 17.00-19.00.
A na co se můžete těšit už teď? Na svěží jarní program! V kontextu posledních let více než kdy jindy vnímáme potřebu nacházet okamžiky, které nám dodávají sílu, abychom mohli pomáhat a být oporou lidem kolem nás a být tak aktivní součástí udržitelné společnosti. Dynamika života se mění a je jen na nás, jak k tomu přistoupíme. Pojďme se společně zastavit a načerpat novou čerstvou energii, tipy a nápady, jak na to.
S expertkou na udržitelnost v šatníku Kamilou Vodochodskou se podíváme na udržitelnost z různých úhlů pohledu. Jak Kamila uvádí „Chci, aby lidé vnímali oblečení jako projev své osobnosti, našli vnitřní odvahu, vážili si sebe a byli přísní vůči tomu, co a proč na sebe oblékají.“
Dalším tipem, jak se posunout ve svém životě je samozřejmě mentoring Minerva21. O tom, že Vám mentoring přinese mnohem víc, než čekáte, se s námi podělí v interview mentoringová dvojice – mentorka Marie Zemanová a její mentee Jitka Němečková.
A mezi nás zavítá i český ultramaratonec a maratonec, žurnalista a překladatel René Kujan. Ale nebojte, maraton běhat nebudeme. Přiběhne k nám s tématem „Věřit v nejlepší, pokoušet se o nemožné“.
Dopřejte si čas pro sebe a pojďte se s námi inspirovat a naladit na novou svěží energii.
Už teď se na Vás těšíme 6. 4. 2022 | 17.00-19.00. Sněmovní 7, Praha 1.
Tým Minerva21
Svoje místo si nezapomeňte rezervovat.

HARMONOGRAM