Adriana M. Bašovská, ACC, MBA

Slogan???

„I když se nikdo nemůže vrátit a vytvořit zcela nový začátek, každý může začít teď a vytvořit zcela nový konec.“

Carl Bard

Nadpis

Co mě na koučování baví

Koučování bylo jednou z cest, které mi ukázaly směr k vnitřnímu klidu, zprostředkovaly mnoho hlubokých uvědomění a vedly mě také k intenzivnějšímu prožívání radosti a nacházení hravosti ve všem, co dělám. Našla jsem v něm zdroj energie a potěšení. Pomáhat ostatním nalézat svou vlastní cestu a dosahovat svá vítězství mě na koučování baví nejvíce.

Co dělám, když nekoučuji…

Ráda chodím do přírody a ráda stále cestuji. Zajímám se o jógu a baví mě studium cizích jazyků. Hodně mě inspiruje četba a poslech hudby a také setkávání s přáteli – zejména u dobrého jídla, které připravím. Když se podaří skloubit více věci dohromady, je to skvělé!

Koučuji v češtině, slovenštině a angličtině.

Oblíbená témata v koučování

Osobní rozvoj, sebepoznání, vztahy, komunikace, silné stránky, obchod, leadership, firemní kultura

Podnadpis

Moje cesta

Pocházím ze Slovenska, ale přízvuk prý v češtině nemám :-). Odmala mě to táhlo k cestování, ke studiu cizích jazyků, což se mi vrchovatě splnilo. Mám ráda výzvy, a ty mě zavedly na studia i práci v zahraničí, do mnoha států v oblasti Blízkého východu, Afriky, Evropy i Ameriky. Pracovala jsem v oblasti diplomacie i samosprávy, pro soukromé české i zahraniční subjekty. Bavilo mě dělat obchod, poznávat nové kultury, vnímat jiné úhly pohledů a interpretace. Pojítkem mého zájmu byli vždy lidé, moje zvídavost neznala hranic, ačkoliv jsem často hranice fyzicky překračovala. Nyní působím také v roli konzultanta a lektora v oblastech, kde jsem získala v průběhu let rozsáhlé zkušenosti.

Otázka nebo slogan?

Jak vám to zní?

„Objevte v sobě tu nejlepší verzi svého já!“ Pojmenujte svá témata a rozehrajte svou jedinečnou hru podle svých pravidel, abyste dosáhli lepších výsledků v tom, na čem vám záleží. Úkolem kouče je být vám na této cestě nápomocen při objevování svého potenciálu, formou podpory, ale i výzvy. Protože pevně věřím, že všechny cesty nakonec vedou k nám samotným. Toto objevování mi dává hluboký smysl a naplňuje mé poslání v koučování. Vnímám ho jako vzájemnou inspiraci, jako mapu teritoria, které není prozkoumané a na kterém mé otázky vznikají na základě vašich odpovědí. Půjdeme do toho společně?

N

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.

N

Curabitur arcu erat, accumsan

Reference

„Spolupráce s Adrianou byla pro mě velkým pozitivním přínosem. Pomohla mi ukázat, jak nahlížet na vlastní život a netrápit se věcmi, které náš život komplikují. Adriana je profesionálem na svém místě. Nejenže je empatická a dokáže vytvořit přátelský vztah mezi koučem a koučovaným, mluvit „jazykem“, kterému koučovaný rozumí, ale má také úžasnou schopnost „odosobnění se“ od vlastního života, schopnost přijímat informace od koučovaného a s nadhledem mu ukázat cestu k rozpletení svých komplikovaných myšlenek.  Jsem moc ráda, že dnes na základě její pomoci mohu s lehkostí říct, že život je jenom hra :).“

Eva

Podnikatelka

„Některé důležité věci si neuvědomíte až do té chvíle, než jste je nucen vyslovit a pak dobře formulovat, aby byly srozumitelné i pro vaše partnery. Některé otázky si nepoložíte – ani vy, ani vaše okolí to neudělá. Od některých situací si neuděláte odstup, protože jste v nich emocionálně „namočený“. Potřeboval jsem pro důležité rozhodování partnera – mé druhé já – proto jsem se rozhodnul pro coaching. S Adrianou spolupracuji už půl roku a je to to nejlepší, co jsem za poslední léta udělal pro svůj osobní rozvoj.“

 

Ľudovít M.

Obchodní zástupce

Blog

Název blogu

Adresa???